اخبار

تقدیر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه فضایی در روز معلم

تقدیر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه فضایی در روز معلم
مراسم گرامی‌داشت روز معلم با تقدیر از اعضای هیات علمی پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، این مراسم که با حضور ریاست و اعضای هیات علمی پژوهشگاه فضایی ایران در تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال‌جاری در محل این پژوهشگاه برگزار شد، دکتر حدادپور رئیس پژوهشگاه فضایی ایران طی سخنانی با اشاره به جایگاه و مقام والای معلمان و استادان در آموزش و تعلیم نیروهای انسانی و در نتیجه توسعه علمی و فنی کشور، از تلاش‌ها و خدمات اعضای هیات علمی این پژوهشگاه تقدیر نمود.
رئیس پژوهشگاه فضایی ایران همچنین به شاخص‌های ارتقای اعضای هیات علمی اشاره نمود و یادآور شد این اعضاء ضمن تلاش برای پیشبرد وظایف و ماموریت‌های پژوهشگاه، باید در جهت کسب امتیازات لازم برای ارتقا وترفیع خود از جمله تالیف مقالات ISI بکوشند.
دکتر حدادپور یادآور شد در کنار انجام فعالیت‌ها برای پیشبرد پروژه‌ها و دست‌یابی به فناوری‌های مورد نیاز و تولید محصول در حوزه فناوری فضایی، لازم است تولیدات علمی و مقالات کاربردی اعضای هیات علمی این پژوهشگاه نیز بیشتر شود.
در ادامه این مراسم، اعضای هیات علمی این پژوهشگاه به بیان مسائل و موضوعات مربوط پرداختند که از جمله آنها لزوم بازنگری در شاخص‌های ارزیابی اعضای هیات علمی آموزشی با اعضای مراکز پژوهشی از سوی مراجع ذی‌ربط بود.
در پایان این مراسم، ریاست پژوهشگاه فضایی ایران با اهدای لوح سپاس از اعضای هیات علمی این پژوهشگاه تقدیر نمود.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۳۷
تعداد بازدید : ۴۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید