اخبار

دکتر یزدانیان : هدف اصلی دانشکده ارتقاء سطح کیفی آموزش های حوزه ICT است

دکتر یزدانیان : هدف اصلی دانشکده ارتقاء سطح کیفی آموزش های حوزه ICT است
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم، با مشارکت تعدادی از دانشجویان و با حضور ریاست، اعضای هیئت علمی، مدرسین، کارکنان و دانشجویان در دانشکده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، در این مراسم دکتر یزدانیان، سرپرست دانشکده، ضمن تبریک روز معلم به اعضای هیئت علمی و مدرسین دانشکده از زحمات آنان در سال گذشته تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
وی با تاکید بر اینکه لازمه تدریس در حوزه  فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی، مطالعه زیاد و به روز بودن معلومات اساتید می باشد، خاطر نشان کرد که دانشکده به دنبال توسعه کمی و پذیرش زیاد نبوده، بلکه تمام تلاش ها برای توسعه کیفی فعالیت ها به منظور عرضه و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت به دانشجویان و سازمان های تابعه وزارتخانه می باشد. برای دستیابی به این منظور تلاش شده تا از اعضای هیئت علمی و مدرسین نخبه خارج از دانشکده نیز دعوت به عمل آید.
دکتر یزدانیان به اقدامات انجام شده در راستای حاکم شدن فضای آرامش اشاره نموده و ابراز امیدواری نمودند تا بتوان دغدغه های مادی و معنوی دانشکده را متناسب با عظمت اهداف تعریف شده برای آن برطرف نمود. ایشان همچنین بر رویکرد دانشکده برای تعامل موثر با دانشگاه جامع علمی- کاربردی تاکید نموده و رایزنی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فراهم شدن پذیرش دانشجو از مجاری دیگر را از برنامه های آتی دانشکده دانستند.
در پایان این مراسم به مدرسین دانشکده به رسم یادبود هدیه و لوح تقدیر اعطا شد. 
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۰۶
تعداد بازدید : ۴۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید