اخبار

بیشترین مکالمات بین المللی ایرانیان با کدام کشورهاست

بیشترین مکالمات بین المللی ایرانیان با کدام کشورهاست
در سال گذشته کشور عراق از جمع کشورهای همسایه در صدر جدول مکالمات درخواستی هموطنان ما قرار گرفته است و بعد از آن کشور های امارات و ترکیه، سهم بسیار بالایی از مدت زمان مکالمه بین الملل خروجی از کشور را دارند.
مهندس حسین معدنی پور ،مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه این شرکت  با اعلام این خبر  افزود: با توجه به ترافیک سنجی مراکز کنترل و مدیریت شبکه بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور  ملاحظه می کنیم کشور  عراق ،به دلیل سفر های زیارتی  هموطنان از  عتبات عالیات این کشور با فاصله زیادی ،در صدر کشور های همسایه قرار دارد.
مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه  شرکت ارتباطات زیرساخت در ادامه گفت: بعد از کشور های همسایه، کشورهای آمریکا و کانادا و همچنین در میان کشورهای اروپایی آلمان، انگلستان و سوئد سهم بالایی از دقایق مکالمات  هموطنان  را به خود ختصاص می دهند.
وی در خصوص کیفیت ارتباطات بین الملل افزود :کیفیت مکالمات بین الملل علاو بر کیفیت سیستم های ارتباطی مبدا و واسط، وابسته به شبکه کشور مقصد نیز است که در این میان بهترین ASR (کیفیت) در شبکه بین الملل متعلق به کشور های هلند و سوئد با حدود 57 درصد و بعد از آن استرالیا، اطریش، مالزی، فرانسه و آمریکا است .
مهندس معدنی پور تصریح کرد: البته آمار ترافیکی  مکالمات کشور افغانستان در ایران مورد مقایسه قرار نگرفته است، چرا که حجم بالای  این مکالمات  مربوط  به درخواستهای اتباع این کشور  در ایران است .
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۵۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید