اخبار

به میزبانی اداره کل ICT استان اردبیل/ کمیته اجرایی و پشتیبانی نخستین سمپوزیوم روابط عمومی اردبیل تشکیل جلسه داد

به میزبانی اداره کل ICT استان اردبیل/ کمیته اجرایی و پشتیبانی نخستین سمپوزیوم روابط عمومی اردبیل تشکیل جلسه داد
پنجمین جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی نخستین سمپوزیوم روابط عمومی استان اردبیل با حضور مهندس علیرضا رسولی، معاون اداره کل، و اعضای این کمیته به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ICT استان اردبیل، رسولی در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای این کمیته، گفت:برگزاری سمپوزیوم روابط عمومی در استان اردبیل می تواند در ارتقای کیفی فعالیت های مسوولین روابط عمومی تاثیر بسزایی داشته باشد.
   وی افزود: در عصر کنونی که عرصه ارتباطات و اطلاعات است؛ روابط عمومی به عنوان چشم بینا و گوش شنوای هر سازمانی نقش مهمی در توسعه سازمان خود ایفا می کند.
   معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به نقش این اداره کل تازه تاسیس اشاره کرد و افزود: این اداره کل با جنس فعالیتی از نوع ارتباطات و فناوری اطلاعات اهمیت و ارزش فراوانی را برای واحدهای روابط عمومی قائل است و انتظار دارد هم افزایی مسوولین، تاثیر ماندگاری در ساختار روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان داشته باشد.
   در ادامه جلسه، اعضای کمیته اجرایی و پشتیبانی سمپوزیوم ضمن بررسی روند کاری انجام شده تا کنون، برنامه ها و پیشنهادات خود را در جهت رونق بخشی به لحاظ کمی و کیفی این رویداد مهم فرهنگی و علمی ارائه دادند.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۳۸
تعداد بازدید : ۵۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید