اخبار

خودروهای جدید پستی مورد بهره برداری قرار گرفت

خودروهای جدید پستی مورد بهره برداری قرار گرفت
در مراسمی با حضور مهندس مهری، مدیر عامل پست خودروهای جدید پستی ویژه حمل و نقل مرسولات درون‌ و برون‌شهری مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، در این مراسم که همزمان با روز جهانی کارگر در محل اداره کل پست استان تهران و تجزیه و مبادلات برگزار شد، اعضای هیات مدیره، معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران و کارکنان ستادی و اجرایی پست حضور داشتند.
مهندس مهری در این مراسم با بیان اینکه هم اکنون تعداد 30 خودروی کامیون و کامیونت ویژه حمل و نقل مرسولات پستی درون‌شهری و برون‌شهری به ناوگان پستی کشور اضافه شده است، افزود: به دلیل افزایش حجم مرسولات در سال های اخیر توسعه ناوگان حمل و نقل پستی در دستور کار مسئولین شبکه قرار گرفت که امروز بخشی از این نیاز پاسخ داده شده است.
وی افزود: ضروری است روند نوسازی خودروهای پستی همچنان ادامه داشته و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت گیرد.
رییس هیات مدیره پست، با اشاره به اینکه طراحی سیستم بارگیری خودروهای جدید تغییر یافته است خاطر نشان کرد: نحوه چیدمان و قفسه بندی مرسولات در خودروهای جدید به گونه ای است که علاوه بر تسهیل در فرایند بارگیری کمترین آسیبی به مرسولات وارد نشود.
وی در ادامه با بیان اینکه جهت گیری پست های معتبر دنیا از پست نامه ها به سمت کالا و خدمات است افزود: ضروری است زیرساخت های شبکه پستی با این تغییر جهت همسو باشد.
مدیرعامل پست گفت: درصددیم چهره جدیدی از پست به مردم معرفی کنیم که دارای نمای ظاهری و باطنی است.
وی استاندارد سازی را در مجموعه پست کشور ضروری خواند و گفت: این مهم باید چه در زمینه ملزومات و تجهیزات و چه در زمینه رفتار سازمانی کارکنان محقق شود.
مهندس مهری گفت: چهره جدید شرکت پست را نامه‌رسان‌ها و کارمندان باجه‌های قبول پستی تشکیل می‌دهند که باید جهت جلب اعتماد مردم را بیش از پیش تلاش کنند.
وی افزود:‌ همچنین در باطن عمل نیز برای ساخت چهره جدیدی از پست، باید افزایش کیفیت خدمات را در دستور کار قرار دهیم، تا با جلب رضایت مشتریان، به هدف مورد نظر برسیم.
مدیرعامل پست سرعت، دقت، امنیت و کیفیت لازم در ارسال مرسولات را فلسفه وجودی شبکه پستی عنوان کرد و افزود: امسال با همت و تلاش تمامی کارکنان شاهد شتاب بیشتری در تحولات پست کشور باشیم.
مهندس مهری همچنین تجارت الکترونیک را یکی از سرویس های مهم و حیاتی شبکه پستی برشمرد و بر توسعه هر چه بیشتر این سرویس تاکید کرد.
مدیرعامل پست با اشاره به اینکه نیروی انسانی سرمایه بزرگ شبکه پستی به شمار می رود افزود : تمام تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت معیشتی، ارتقای انگیزش و تامین رضایتمندی همکاران سختکوشمان به کار خواهیم بست.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳
تعداد بازدید : ۵۲۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید