اخبار

دکتر فرنقی زاد: کارکردن را به معنای واقعی عبادت بدانیم

دکتر فرنقی زاد: کارکردن را به معنای واقعی عبادت بدانیم
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در مراسم تقدیر از کارگران مجموعه وزارت ارتباطات به مناسبت روز جهانی کارگر گفت: کار کردن را بایستی به معنای واقعی عبادت دانست چرا که با این دیدگاه سعی می کنیم کارها را به بهترین وجه انجام دهیم کمااینکه در سفر عبادی حج نیز سعی می کنیم اعمال خود را کامل انجام دهیم.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فرنقی زاد ادامه داد: مهم نوع کار نیست، بلکه مهم این است که کاری که به عهده ما گذاشته شده را به بهترین وجه ممکن انجام داده و در قبال مسئولیتی که به عهده ما واگذار شده است، پاسخگو باشیم.
وی نقش کارگران و تولید ملی را در تحقق اقتصاد مقاومتی مهم دانست و گفت: امسال را مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری کرده اند و بخشی از اقدام و عمل در این حوزه توسط شما کارگران عزیز محقق می شود.
دکتر فرنقی زاد با بیان این که  Ictپیشران توسعه در همه بخش های کشور است، ادامه داد: از این رو، کارگرانی که در این حوزه تلاش می کنند، اثرگذاری بیشتری در فعالیت های توسعه ای جامعه دارند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم حمایت عاطفی خانواده ها از کارگران اشاره کرد و گفت: وقتی یک فرد از صبح زود تا پاسی از شب، فعالیت بدنی و فیزیکی انجام می دهد، نیاز دارد هنگام ورود به منزل مورد توجه و احترام قرار گیرد و اهل خانواده او را تکریم کنند که این مهم بیشتر به عهده همسر ایشان است.
گفتنی است، این مراسم همزمان با روز کارگز و با حضور خانواده کارگران شاغل در وزارت ارتباطات، در محل سالن همایش های شهیدقندی برگزار شد.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۳۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید