اخبار

برگزاری نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان یزد

برگزاری نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان یزد
نخستین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان در سال جاری به ریاست استاندار وبا حضور اعضاء بعدازظهر روزچهارشنبه در محل استانداری یزد با هدف بررسی مسائل حوزه ICT استان وبرنامه ریزی جهت تحقق دولت الکترونیک در استان تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد نخستین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان در سال جاری به ریاست استاندار وبا حضور اعضاء بعدازظهر روزچهارشنبه در محل استانداری یزد با هدف بررسی مسائل حوزه ICT استان وبرنامه ریزی جهت تحقق دولت الکترونیک در استان تشکیل شد.

درابتدای جلسه جناب آقای زارع مدیر جویشگر پارسی جو به عنوان یکی از پروژه های پیشران استان به گزارشی در خصوص وضعیت کلی جویشگر،مزیت های اصلی و نیازمندی های آن پرداخت و آقای میرمحمدی استاندار یزد نیز ضمن تمجید از پروژه پارسی جو از اراده استان برای حمایت از این جویشگر سخن گفت.

 در ادامه جلسه وزیری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دبیر کارگروه به گزارشی ازاهم اقدامات انجام شده، وضعیت کلی استان و معرفی برنامه عملیاتی پیشنهادی کارگروه پرداخت و هریک از حاضرین به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

 در پایان مهندس میرمحمدی با تاکید بر اینکه ارتباطات و فناوری اطلاعات جزء جدایی ناپذیر دنیای کنونی شده است اظهار داشت باید از تمام ظرفیت استان برای توسعه این بخش بهره گرفت تا در کنار فعالیت در استان به فراتر از مرزهای استان نیز خدمات خود را صادر کنیم.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۷۷۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید