اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان: حرکت به سمت دانش بنیان شدن از عوامل مهم رشد فناوری اطلاعات است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان: حرکت به سمت دانش بنیان شدن از عوامل مهم رشد فناوری اطلاعات است
مدیرکل فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان تولید محتوا و حرکت به سمت دانش بنیان شدن را از عوامل مهم در رشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد.

حسین مومنی در نهمین جلسه شورای مدیران استان گلستان که با حضور مدیران پست، پست بانک و مخابرات به میزبانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان عصر چهارشنبه برگزار شد، گفت: با توجه به به 10 محور اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب بحث تولید محتوا و حرکت به سمت دانش بنیان شدن از عوامل مهم در رشد این حوزه است.

 حسین مومنی با اشاره به برنامه های سال ۹۵ گفت: یکی از عوامل توسعه و اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بالابردن سطح دسترسی کاربران نهایی به شبکه ملی اطلاعات و حمایت از توسعه مراکز داده به شبکه توزیع محتوا است.


 وی افزود: در زمینه فعالیت های پستی نیز به دلیل مجاورت استان گلستان با کشورهای آسیای میانه بهترین فرصت برای تولید و تبادلات پستی است که باید از این سرمایه و فرصت بهترین استفاده را برد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به تبیین سیاست های اخیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و گفت: حرکت سال ۹۵ باید حرکت جهش دار در راستای توسعه استان و کشور باشد.


۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۵۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید