اخبار

دومین گردهمایی بزرگ کانون با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم

دومین گردهمایی بزرگ کانون با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم
دومین گردهمایی بزرگ کانون با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
دومین گردهمایی بزرگ کانون با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این گردهمایی از دو بخش تشکیل شده که بخش اول آن عمومی و رایگان می باشد. در این بخش ضمن بهره­ مندی از سخنان ارزنده معاون فناوری و نوآوری وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات – جناب آقای دکتر دوائی – از آخرین دستاوردهای نوین فناوری اطلاعات در طی سخنرانی های متنوع مدیران ارشد استانی و کشوری برخوردار خواهیم شد، پس از آن علاقه مندان میتوانند از 4 کارگاه تخصصی که در هر کارگاه دو ارائه کننده برجسته و متخصص حضور دارند به مدت 90 دقیقه برخوردار شوند .دومین گردهمایی بزرگ کانون با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این گردهمایی از دو بخش تشکیل شده که بخش اول آن عمومی و رایگان می باشد. در این بخش ضمن بهره­ مندی از سخنان ارزنده معاون فناوری و نوآوری وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات – جناب آقای دکتر دوائی – از آخرین دستاوردهای نوین فناوری اطلاعات در طی سخنرانی های متنوع مدیران ارشد استانی و کشوری برخوردار خواهیم شد، پس از آن علاقه مندان میتوانند از 4 کارگاه تخصصی که در هر کارگاه دو ارائه کننده برجسته و متخصص حضور دارند به مدت 90 دقیقه برخوردار شوند . این کارگاه­ ها شامل :

 

1- کارگاه سازمانی ( ویژه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و عموم علاقه مندان به مباحث مدیریتی فناوری اطلاعات )

2- کارگاه تخصصی شبکه ( ویژه علاقه مندان به حوزه پسیو و اکتیو شبکه که میخواهند از آخرین دستاوردهای این حوزه مطلع شوند )

3- کارگاه تخصصی نرم افزار ( ویژه علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی و کسب و کارهای وابسته به نرم افزار )

4- کارگاه تخصصی امنیت ( ویژه علاقه ­مندان به حوزه امنیت اطلاعات و مدیران سازمانهایی که علاقه­مند به پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات هستند. )

 

این کارگاه ها به صورت موازی برگزار شده و هر شخص فقط می تواند در یک کارگاه ثبت نام نماید . هزینه در نظر گرفته شده برای هر کارگاه تنها 21000 تومان می باشد که جهت ارائه دو گواهی معتبر حضور در گردهمایی از طرف دانشگاه تهران و مدرک آموزشی از طرف سازمان جهاد دانشگاهی از شرکت­ کنندگان اخذ خواهد شد. شرکت در کارگاه­ها برای شرکت کنندگان الزامی نبوده و کلیه شرکت کنندگان می توانند از بخش عمومی گردهمایی به صورت رایگان برخوردار شوند. همچنین حضور در کارگاه­ های تخصصی برای روئسای سازمانها، مدیران فناوری اطلاعات و دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران و میهمانان ویژه، رایگان می باشد. این دسته از عزیزان می بایست جهت اخذ کد تخفیف ثبت نام با شماره دبیرخانه گردهمایی خانم دهنوی یا دبیر گردهمایی  آقای عمرانی تماس بگیرند.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۴۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید