اخبار

افتتاح سه باجه نمایندگی پست بانک‌ایران در روستاهای شهرستان‌ جاجرم و گرمه

افتتاح سه باجه نمایندگی پست بانک‌ایران در روستاهای شهرستان‌ جاجرم و گرمه
در راستای فراهم نمودن دسترسی عمومی هموطنان در اقصی نقاط کشور به خدمات متنوع بانکی، سه باجه بانکی خودگردان پست بانک‌ایران در روستای دشت از توابع شهرستان گرمه و روستاهای قلی و شهرسنخواست از توابع شهرستان جاجرم طی مراسمی به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، در این مراسم که با حضور تنی چند از مسئولان استانی و پست بانک استان خراسان شمالی و همچنین مسئولان محلی و جمع کثیری از اهالی افتتاح برگزار شد حجت‌اسلام اسماعیل‌نژاد امام جماعت روستای دشت ضمن قدردانی از عملکرد مسئولان این بانک در راستای خدمت‌رسانی به روستائیان گفت: پست‌بانک‌ایران نقش مهمی در اشتغال‌زائی و حمایت از کسب و کارهای کوچک ایفا می‌کند که موجب بسی خرسندی است.
همچنین حمید محمدی‌مقدم مدیر شعب استان خراسان شمالی در این مراسم هدف از ارائه خدمات این بانک در روستاها و مناطق محروم را بهره‌مندی روستائیان از خدمات بانکی، کاهش هزینه‌ها، اشتغال‌زائی و محرومیت‌زدائی دانست.
وی افزود: پست بانک استان در سال گذشته با اعطای بیش از 6 هزار و 500 فقره تسهیلات در قالب عقود اسلامی به روستائیان موجب اشتغال‌زائی و رونق کسب و کارهای کوچک در این مناطق شده که امیدواریم با افتتاح دفاتر نمایندگی جدید در روستاهای فاقد شبکه بانکی بتوانیم مشکلات بانکی هموطنان را مرتفع کنیم.
گفتنی است: محمدی‌مقدم از باجه‌های نمایندگی بانکی روستاهای ملاحسن، اسلام آباد و رباط قره‌بیل نیز بازدید و ضمن ارائه راهکارهای لازم پاسخگوی مشکلات آنان شد.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸
تعداد بازدید : ۸۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید