اخبار

همایش تبیین سیاست ها و برنامه های سال 95 در پست کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

همایش تبیین سیاست ها و برنامه های سال 95  در پست کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
همایش تبیین سیاست ها و برنامه های سال 95 به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور انصافی مدیرکل عملکرد و کیفیت شرکت پست و مدیران کل پست استان های فارس ،بوشهر ،اصفهان، چهارمحال و بختیاری در یاسوج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست، همایش تبیین سیاست ها و برنامه های سال 95 با رویکرد پست هوشمند در خدمت مردم در یاسوج با حضور انصافی مدیرکل عملکرد و کیفیت شرکت پست، محنایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و مدیران کل پست استان های فارس،بوشهر،اصفهان، چهارمحال و بختیاری و روسای شهرستان ها برگزار شد.
در آغاز این همایش انصافی به تشریح  اهداف وسیاست های شرکت پست پرداخت.
وی بر توجه به کیفیت در تمامی فرایندها تاکید و عنوان کرد: کیفیت مقوله ای بسیار گسترده است و باید براساس نیازهای مشتریان فعالیت های جدیدی صورت گیرد.
مدیرکل عملکرد و کیفیت ادامه داد: افزایش کیفیت ارتقای عملکرد و کاهش ریزش درآمدها را در پی خواهد داشت.
خودباوری و اعتقاد سازمانی دیگر موضوعی بود که انصافی به آن اشاره کرد و اظهار داشت: اعتقاد کارکنان به پست و نقش و کارکرد آن موجب شناخت جایگاه شبکه نزد عموم می گردد.
وی نیل به ترافیک 908میلیون مرسوله را هدف اصلی شرکت پست در سال 95 برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با ارتقای کیفیت خدمات و مدیریت هزینه ها شاهد تحقق اهداف پیش بینی شده باشیم.
انصافی هوشمندسازی و توسعه تجارت الکترونیکی را به عنوان راهبردهای اساسی شرکت پست در سال جاری دانست و گفت: پست می بایست با اقدامات اساسی در سال جاری به ویژه نقش چشمگیر در بازار الکترونیک کشور ، شعار پست هوشمند را محقق نماید.
مدیرکل عملکرد و کیفیت با بیان اینکه از مجموع 14 هزار کارمند شرکت پست در سراسر کشور، حدود پنج هزار و 800 نفر آنها نامه رسان هستند، اظهار داشت: اعتماد عمومی مردم بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه این شبکه عظیم است که با عملکرد بهینه نامه رسان ها حاصل گردیده است.
وی با اشاره به پروژه یکپارچه  BSCطی سال جاری با رویکرد مشتری مداری یادآور شد: یکپارچه سازی و ارزیابی های واحد و متوازن به جای بررسی متفرقه و متفاوت از اولویت های اساسی شبکه به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات به مشتریان خواهد بود.
همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در این همایش با اعلام این که پست در توسعه همه جانبه جامعه نقش به سزایی دارد اظهار داشت: الکترونیکی کردن امور از سوی پست تاثیر مهمی در کاهش هزینه ها، آسایش شهروندان و افزایش سلامت اداری ایفا می نماید.
حسن زاده نیز گزارشی از عملکرد و فعالیت های پست استان ارایه نمود.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۵۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید