اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تجدید نظر در تعرفه های مخابرات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تجدید نظر در تعرفه های مخابرات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خبر داد: با توجه به سرمایه گذاری های خوب و مناسب شرکت مخابرات احتمال تغییر تعرفه های تلفن ثابت وجود دارد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی پس از دیدار با رئیس اتاق صنعت استانبول در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در زمینه تعیین اعضای هیئت مدیره مخابرات جلسات متعددی با سهامداران شرکت مخابرات برگزار شد که هدف اصلی آن پایان دادن به مشکلات و تعیین سیاست های تجدید نظر در تعرفه های مخابرات جدید برای این شرکت بود.
وی افزود: در سیاست گذاری های جدید، شرکت مخابرات شرکتی توسعه ای محسوب می شود و ما قبل از تعیین هیئت مدیره جدید نقشه راهی را برای این شرکت تدوین کردیم تا اعضای جدید هیئت مدیره بدون هیچ مشکلی شرایط جدیدی را در این شرکت فراهم کند.
واعظی با اشاره به تعیین اعضای جدید هیئت مدیره شرکت مخابرات در هفته گذشته افزود: پنج شنبه گذشته جلسه ای با اعضای هیئت مدیره جدید و سهامداران شرکت مخابرات برگزار شد که سیاست ها و نقشه راه این شرکت به آنها ابلاغ شد.
وی گفت: در مجموع با توجه به تجربیات گسترده قابل توجه هیئت مدیره جدید شرکت مخابرات، امیدواریم مسائل این شرکت به سرعت حل شود.
وزیر ارتباطات درباره دلایل تجدیدنظر احتمالی در تعرفه های مخابرات افزود: در ماههای اخیر شرکت مخابرات سرمایه گذاری های خوب و مناسبی را در حوزه مخابراتی انجام داده است و ما فکر می کنیم هزینه 30 ریال برای هر دقیقه مکالمه و پرداخت 500 هزار ریال برای خرید یک خط تلفن در شرایط کنونی کم است و باید در آن تجدیدنظر شود.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۶۲۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید