اخبار

پیام مهندس مختاری به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام مهندس مختاری به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
چرخه اقتصادی و تولید با اندیشه خلاق و نبوغ سرشار کارگر به حرکت در می آید

به گزارش روابط عمومی ، مهندس محمد علی مختاری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام در پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر عنوان نمود ، چرخه  اقتصادی و تولید با اندیشه خلاق و نبوغ کارگر به حرکت در می­ آید .

در بخشی از این پیام آمده است ، کارگران در تلاش و فعالیت خستگی ناپذیر برای تولید و سازندگی، و با به کارگیری قدرت و توان جسمی ، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار، در به حرکت در آوردن چرخه اقتصادی و تولید، و ایجاد شور و نشاط برای پیشرفت و توسعه پایدار جوامع تجلی پیدا کرده و در زمره ارکان اصلی توسعه ،و به عنوان سرمایه ارزشمند انسانی مورد توجه قرار می گیرند .

در فرهنگ اسلامی، کار و کارگری، و تلاش برای کسب روزی حلال، از چنان اولویت و اهمیتی برخوردار است که پیامبر مهربانی بر دست های پینه بسته کارگر بوسه می زند، تا جایگاه و منزلت کار و تلاش و ارزش و مقام کارگر ، همراه با احترام به این قشر را، در جامعه  نهادینه کند .

ایران اسلامی در مسیر پرتلاطم توسعه ، برای عبور موفقیت آمیز از پیچ و خم های سازندگی ، چشم امید به دستان پرتوان و ذهن مبتکر کارگران زحمت کش دارد .

اینجانب روز جهانی کارگر را در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام گذاری شده است،  به شما کارگران شاغل شرکت خدمات هوایی پیام که به سهم خود با خلاقیت و تلاش بی وقفه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، زمینه ساز خود کفایی ، شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور می شوند، تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با عنایت خداوند ، و همت و تلاش راسخ ، زمینه ساز رشد و آبادانی و توسعه اقتصادی و صنعتی باشید، تا با اراده والای شما، ایران اسلامی همچنان در مسیر سربلندی و افتخار گام بر دارد . 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵
تعداد بازدید : ۸۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید