اخبار

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران ICT خراسان رضوی در سال 95

برگزاری دومین جلسه شورای مدیران ICT خراسان رضوی در سال 95
دومین جلسه هماهنگی شورای مدیران ICT خراسان رضوی در سال جاری با حضور معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت در محل اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس راسخ، معاون محترم توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت با اشاره به جایگاه و اهمیت بالای اقتصاد مقاومتی و لزوم اجرایی ساختن اهداف و سیاست‌های آن، از تمامی مدیران حوزه ICT استان خواست تا تمام توان خود را در تحقق رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در اقدام و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به کار ببندند تا مردم شاهد آثار و نتایج آن در بهبود وضعیت اقتصادی کشور باشند. معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت با تأکید بر لزوم توجه به درآمد ملی و توسعه و ایجاد فرصت‌های جدید در حوزه کسب و کار الکترونیکی، کاهش شکاف دیجیتالی و توزیع عادلانه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور را ضروری دانست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر شایسته‌‌سالاری در انتخاب مدیران و همچنین استفاده از ظرفیت بانوان توانمند بخش ICT در حوزه‌های مدیریتی، جانشین‌پروری و آموزش مدیران توانمند را در پیشبرد مؤثر سیاست‌ها، اهداف و برنامه‌های ICT استان ضروری دانست.

مهندس راسخ همچنین با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در حوزه معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت، تعیین پست‌بانک به عنوان بانک عامل وزارت را از اهم اقدامات انجام شده در راستای ساماندهی امور مربوط به کارکنان و همچنین تقویت جایگاه پست‌بانک برشمرد و افزود: با ایجاد تنوع در تسهیلات قابل ارائه و همچنین اتخاذ راهکار و درایت مناسب توسط پست‌بانک به منظور ارائه خدمات بانکی به مجموعه کارکنان وزارت در استانها، ضمن تمرکززدایی، از مراجعه غیرضروری کارکنان به ستاد جلوگیری خواهد شد. 
مهندس خلیلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این جلسه، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (زیدعزه) در زمینه عملیاتی ساختن اقتصاد مقاومتی، اظهار امیدواری نمود امسال با همت و هم‌افزایی دست‌اندرکاران شاهد تحقق شعار سال باشیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور جناب آقای مهندس راسخ در دومین جلسه شورای مدیران ICT استان در سال جاری، از زحمات سایر مدیران استانی این حوزه در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌های ICT در استان تقدیر نمود.

مهندس خلیلی همچنین با اشاره به برش استانی برنامه‌های سال 95 حوزه ICT در استان، اشتغال‌زایی و توسعه کسب و کار ICT را از موضوعات با اهمیت این حوزه در استان معرفی نمود.
سایر مدیران حوزه ICT استان نیز در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های صورت‌گرفته، به بیان مطالب و مسائل خود پرداختند. کسب رتبه دوم کشوری در زمینه ترافیک درآمد و هزینه پستی و همچنین تجهیز باجه‌های پست‌بانک در روستاها از دیگر مسائلی بود که توسط مدیران حوزه ICT استان در این جلسه مطرح گردید.

شورای مدیران

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۴۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید