اخبار

بازدید شرکت ترکیه ای از فرودگاه بین المللی پیام

بازدید شرکت ترکیه ای  از فرودگاه بین المللی پیام
مدیران شرکت ترکیه ای Gozan که نزدیک به 40 سال در زمینه ارائه خدمات فرودگاهی در بیش از 10 فرودگاه کشور ترکیه فعال است به منطور بررسی چگونگی سرمایه گذاری از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مختاری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام در این بازدید ضمن تشریح فعالیت های اقتصادی و خدمات فرودگاهی، اظهار داشت: در راستای اجرایی نمودن قوانین چگونگی اداره مناطق ویژه اقتصادی و محقق نمودن اهداف این منطقه در جذب سرمایه گذار داخلی  و خارجی که از سیاست ها و برنامه های اصلی آن است، این بازدید ها انجام می گیرد و حاصل آنها جذب سرمایه گذاری از کشور های مختلف با مشارکت ایرانیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام است.
مهندس مختاری با بیان این که این بازدیدها به منظور توسعه همکاری متقابل و معرفی مزیت های نسبی، شناسایی ظرفیت های موجود و گسترش فعالیت های اقتصادی صورت می گیرد، افزود: هدف ما این است با جذب سرمایه گذار خارجی، بستر لازم برای انتقال تکنولوژی و دانش فنی از خارج  به داخل کشور فراهم شود .
وی در پایان با اشاره به نقش سرمایه گذاران خارجی را در تنظیم بازارهای منطقه و یبن الملل گفت: ایجاد فرصت های شغلی و ارزش افزوده در منطقه یکی از  مزیت های حضور سرمایه گذاران خارجی است.
لازم به ذکر است شرکت ترکیه ای برای انجام پرواز های ایر تاکسی از استانبول به پیام و بالعکس و همچنین زمینه های آموزش شبیه سازی پرواز های هواپیماهای پهن پیکر(( ایر باس 320  و بویینگ 737 )) که در حال حاضر در کشور وجود ندارد اعلام آمادگی کرد .
۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۵۸۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید