اخبار

داوود سبوحی: هماهنگی، همدلی و نشاط ادارات کل متبوع وزارت در استان شوق آور و قابل تحسین است

داوود سبوحی: هماهنگی، همدلی و نشاط ادارات کل متبوع وزارت در استان شوق آور و قابل تحسین است
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات به همراه داریوش رمضانی روز دوشنبه وارد یزد شدند و از ادارات کل وابسته به وزارت بازدید کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها و نحوه خدمات رسانی به مردم و دستگاهها قرار گرفتند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، داوود سبوحی رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات به همراه داریوش رمضانی روز دوشنبه وارد یزد شدند و از ادارات کل وابسته به وزارت بازدید کردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها و نحوه خدمات رسانی به مردم و دستگاهها قرار گرفتند.

    وی همچنین از کارکنان ادارات در محل کار آنها دیدار کرد و طی نشستهایی که با مسئولین داشت درخواستها و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

    سبوحی در روز پایانی سفر در نشست مشترک مدیران متبوع وزارت ضمن تشکر از آنها و قدردانی از تلاشهایی که در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع انجام شده گفت:

هماهنگی، همدلی و نشاط ادارات کل متبوع وزارت در استان  شوق آور و قابل تحسین است.

ایشان اظهار امیدواری کرد که مشکلات استان در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارتباطات ‌زیرساخت، پست و پست بانک با ارائه گزارش مناسب به مسئولین ستادی پیگیری و حل و فصل شود.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۵۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید