اخبار

مهندس مختاری خبر داد: افزایش 48 درصدی درآمد سال 94 نسبت به سال 93

مهندس مختاری خبر داد: افزایش 48 درصدی درآمد سال 94 نسبت به سال 93
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام در جلسه شورای اداری مدیران از افزایش 48 درصدی در آمد این شرکت در سال 94 نسبت به سال 93 خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مختاری در این جلسه با اشاره به فرآیند تدوین برنامه سال 95 افزود: رعایت انقباض و انضباط  با تعیین هدف مالی و تخصیص منابع جدید در چارچوب هدف های تعیین شده به ویژه در منابع درآمدی منطقه ویژه اقتصادی، یک ضرورت و اولویت برای سال 95  است.
وی در ادامه به مبانی توسعه و فعالیت های پایدار برای خارج کردن شرکت از زیان انباشته سالهای قبل از 92  پرداخت و از ضرورت برنامه میان مدت، خبر داد و اظهار داشت: با برنامه های میان مدت، می توان هدف گذاری برای توسعه و درآمد پایدار داشت و از این درآمدها مستقل از نوسانات، برای بهبود اقتصادی و کارایی مجموعه بهره برد.
مهندس مختاری در پایان به برنامه های حوزه درآمدزایی شرکت در سه محور منطقه ویژه اقتصادی، هوانوردی، غیر عملیاتی اشاره کرد و افزود: در سال 95 در همه حوزه ها پیش بینی درآمد دو برابری نسبت به سال 94 دیده شده است که با بهبود و افزایش اقدامات و فعالیت ها واحدهای سازمانی و ارائه طرح های درآمدزا و کنترل هزینه ها و رعایت آن تا سقف تعیین شده امکان پذیر است.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱,۰۹۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید