اخبار

برگزاری جشن مولود کعبه

برگزاری جشن مولود کعبه
همزمان با فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت مقام شامخ پدر جشن ((مولود کعبه )) در نمازخانه فرودگاه پیام با حضور اعضاء هیئت مدیره کارکنان و ارگانهای مستقر در فرودگاه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام، در این جشن حجه الاسلام مظلوم با اشاره به جایگاه و شخصیت حضرت علی (ع) ، رمز ماندگاری و محبوبیت حضرت علی (ع) را معنویت و اخلاص خدایی دانست و افزود: امام علی (ع) شخصیت بی نظیر برای همه گروه های اسلامی و ادیان الهی است که به عنوان الگو تربیت اصلح برای همه پدران در طول تاریخ مطرح می باشد .
مهندس وحید نوش آبادی عضو هیئت مدیره شرکت خدمات هوایی پیام نیز ضمن توصیه برای شناخت حضرت علی از طریق تعلیم، مطالعه، شنیدن بیان داشت: دشمنان حضرت علی (ع) فضائل و کرامات آن حضرت را به خوبی می شناختند چرا که برای رد هر موضوع نیاز به شناخت و دلایل می باشد اما دل سیاه آنان نگذاشت که  آن حضرت را یاری کنند.
وی شناخت ذکر و مداحی حضرت علی (ع) را در همه ادوار و همه زمان ها یک نوع  زمینه عبادت دانست و گفت: شناخت و شعور نباید فقط به میلاد و روز عید غدیر و یا حتی ایام شهادت آن حضرت محدود شود بلکه باید فضای جامعه اسلامی طوری فرهنگ سازی شود که در همه ایام نام علی ( ع) ذکر و زمینه برای شناخت ایشان فراهم باشد .
مهندس نوش آبادی افزود: شناخت آن حضرت در حوزه فکر بشر نمی گنجد اما هر کس به اندازه سهم اندیشه خود از این دریای بی کران با مطالعه و تلاش بهره  خواهد برد .   
مولودی خوانی و برگزاری مسابقه های متنوع فرهنگی، قرعه کشی بین حاضرین، اهداء جوایز و پذیرایی از دیگر برنامه های این جشن بود.
همچنین در این مراسم قرعه کشی نوبت دهی وام قرض الحسنه کارکنان شرکت انجام و اسامی افرادی که تا پایان شهریور ماه وام قرض الحسنه دریافت خواهند کرد مشخص شد.
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵
تعداد بازدید : ۶۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید