اخبار

با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مدیرعامل؛ جلسه کارگروه طرح GNAF استان مرکزی برگزار شد

با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مدیرعامل؛ جلسه کارگروه طرح GNAF استان مرکزی برگزار شد
جلسه کارگروه GNAF استان مرکزی با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مدیرعامل در استانداری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست، همزمان با یکم  اردیبهشت سال جاری جلسه کارگروه طرح  GNAF استان مرکزی به ریاست سیدمجتبی نصیری معاون برنامه ریزی و توسعه مدیرعامل شرکت پست و با حضور مهندس طاعتی مدیرکل فناوری اطلاعات و امنیت استانداری، چراغی مدیرکل پست و جمعی از مدیران و کارشناسان عضو کارگروه استان در سالن ستاد بحران استانداری برگزار شد.

در آغاز این نشست نصیری ضمن اشاره به زیرساخت های پیاده سازی طرح به بررسی راهکارها و شرایط  موجود به منظور تسریع در تحقق انجام طرح پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به این که پست از زیرساخت های لازم  این طرح برخوردار است اظهار داشت: پست با برخورداری از بانک های اطلاعات کد پستی کشور از سوی دولت به عنوان متولی طرح شناخته شده است.

نصیری با بیان این که هدف جی نف تبدیل نشانی ها و آدرس ها در نقاط شهری و روستایی به ژئو کد شده و تعیین طول و عرض جغرافیائی است اظهار داشت: طرح GNAF به صورت تعیین نشانی پستی تمامی اماکن کشور بر اساس ضوابط نظام کد پستی و مشخصات فنی آن مبتنی بر اطلاعات مکان محور  اجرا می شود.

وی به طور میانگین اجرای این طرح را در کشور 80درصد اعلام کرد و گفت:استفاده از این اطلاعات علاوه بر پست برای ادارات خدمات رسان بسیار کاربردی خواهد بود.

معاون برنامه ریزی و توسعه با اشاره به وضعیت پست استان نیز افزود: به حمدالله وضعیت پست استان در این زمینه خوب هست و همکاران ما در پست استان توانسته اند با پیشرفت 96درصدی در این طرح رتبه استان را در جایگاه  بالا قرار دهند که امیدواریم در سال جاری بتوانیم با مساعدت همکاران در استانداری های استان ها این پروژه را راه اندازی کنیم.

وی در پایان از همکاری موثر استانداری استان در پیشبرد این طرح قدردانی کرد.

در ادامه مدیرکل پست استان مرکزی نیز طی گزارشی از اقدامات طرح ارایه نمود.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۵۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید