اخبار

معاون برنامه ریزی و توسعه پست: طرح های GNAF و سیماک موجب رشد و تعالی پست است

معاون برنامه ریزی و توسعه پست: طرح های GNAF و سیماک موجب رشد و تعالی پست است
نصیری با اشاره به طرح های شرکت پست و برنامه ریزی دقیق درباره این پرو‍ژه ها اظهار کرد: در آینده با به ثمر نشستن این گونه طرح ها شاهد رشد و تعالی شرکت خواهیم بود.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ سیدمجتبی نصیری معاون برنامه ریزی و توسعه مدیرعامل شرکت به اتفاق کرمی مدیرکل دفتر امور پست بین الملل و شکوری مجری طرح سیماک ضمن سفر به استان مرکزی در پست استان حضور یافتند و با همکاران این اداره کل دیدار و گفت و گو نمودند.

در جلسه شورای اداری پست استان که به ریاست نصیری برگزار شد، معاون توسعه و برنامه ریزی ضمن تقدیر از تلاش های سال های گذشته همکاران پست استان مرکزی به پیاده سازی طرح های GNAF و سیماک در استان ها اشاره کرد و یادآور شد: در آینده با به ثمر نشستن این گونه طرح ها شاهد رشد و تعالی شرکت خواهیم بود.

وی با بیان این که بخش اعظم کار در استان ها انجام شده است اظهار امیدواری کرد: با تلاش بیش از پیش همکاران و همکاری دستگاه های ذی ربط ،تا پایان سال جاری تمامی پارامترهای موجود عملیاتی شود.

نصیری در ادامه با بیان این که  آینده نگری لازمه بقای پست است گفت: ما باید با نگاه به آینده به جلو حرکت نموده و با اتخاذ شیوه های نوین به تحقق اهداف شبکه و شکل گیری پست هوشمند جامه عمل بپوشانیم.

در ادامه این جلسه کرمی، مدیرکل پست بین الملل با اشاره به فعالیت پست ایران تحت نظارت اتحادیه پستی جهانی  افزود: این اتحادیه دو سند معتبر دارد که یکی از آنها اساسنامه است که به موجب آن کشورها تعهدات  خود  را در قالب آن انجام می دهند و سند بعدی کنوانسیون جهانی پست است که شامل قوانین و مقرراتی است که بر مبنای آن مرسولات ارسال می شود.

وی در ادامه با بیان این که ادبیات صنعت پست تغییر یافته گفت؛ ما نیز باید ادبیات و دیدگاه خود را نسبت به خدمات پست تغییر داده  و به دنبال ایجاد تنوع و تحول باشیم.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۱,۰۹۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید