اخبار

بازدید معاون توسعه و برنامه ریزی از منطقه 14 پستی

بازدید معاون توسعه و  برنامه ریزی از منطقه 14 پستی
نصیری معاون توسعه و برنامه ریزی از بخش های مختلف منطقه 14 بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست، روز گذشته، سی و یکم فروردین ماه ،نصیری معاون توسعه و برنامه ریزی از بخش های مختلف منطقه 14 بازدید کرد.

در این دیدار که عباسیان مدیر منطقه وی را همراهی می کرد نصیری ضمن دیدار با کارکنان ادارات ستادی و اجرایی از نزدیک با آنها به گفت و گو پرداخت.
وی در ادامه ضمن بازدید از پروژه  نیمه تمام  تعمیرات ساختمان مرکزی منطقه در جمع موزعین و کارکنان تجزیه و مبادلات حضور یافت و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
نصیری در این دیدار بخش توزیع را مهم ترین بخش شبکه دانست و تاکید کرد: با توجه به ارتباط مستقیم موزعین با عموم مردم این بخش را می توان به عنوان برترین مبلغ پست تلقی کرد.
وی ادامه داد: توزیع ویترین شبکه است و باید نهایت دقت را در این بخش به کار گیریم چرا که کیفیت خدمات از این بخش نمود پیدا می کند.
معاون برنامه ریزی شرکت اظهار داشت: با توجه به اهمیت و حساسیت بخش توزیع، این بخش نیازمند تقویت تجهیزاتی می باشد که بتواند با نیازهای مشتریان مطابقت داشته و موجب تسریع و تسهیل فرایندهای این بخش گردد.
وی در همین ارتباط افزود: بر اساس هماهنگی های صورت پذیرفته، طرح تجهیز ناوگان توزیع و موزعین به ابزارهای تکنولوژیک نظیر: دستگاه های همراه نامه رسان، سیستم مانیتورینگ عملکرد موزعین، ارتقای نرم افزارهای کاربردی توزیع و غیره از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای ارتقای عملکرد این بخش می باشد.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۲۹
تعداد بازدید : ۷۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید