اخبار

جشنواره وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بانکی برگزار می‌شود

جشنواره وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بانکی برگزار می‌شود
جشنواره وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بانکی ویژه بانک‌ها و کارکنان شبکه بانکی کشور همزمان با چهارمین هفته روابط عمومی در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
به گزارش دبیرخانه جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی: این جشنواره با توجه به ضرورت تولید و انتشار محتوا در رسانه‌های جدید و با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای رسانه های اجتماعی در حوزه پولی و بانکی راه‌اندازی شده است.
بنابراین گزارش: شناسائی ظرفیت‌های موجود برای تولید محتوا در شبکه بانکی کشور، تشویق جامعه بانکی به تعامل در محیط مجازی‌ و آموزش مهارت‌های تولید و به اشتراک گذاری محتوا در فضای آنلاین از دیگر اهداف جشنواره مذکور است.
این گزارش می افزاید: در این جشنواره؛ وبلاگ‌ها و رسانه های اجتماعی که توسط بانک ها و کارکنان شبکه بانکی کشور راه اندازی شده اند در شش موضوع بانکی، اقتصادی، مدیریت، روابط عمومی، بازاریابی و بانکداری الکترونیک مورد ارزیابی و رقابت قرار می گیرند.
گفتنی است: کلیه بانک ها و کارکنان نظام بانکی کشور می‌توانند تا 15 اردیبشهت ماه سال جاری برای ثبت عنوان وبلاگ یا رسانه اجتماعی خود به آدرس http://bank-maskan.ir/6203/index.aspx مراجعه کنند.
شایان ذکر است: وبلاگ‌ها و رسانه های اجتماعی ثبت شده، توسط هیئت داوارن بررسی شده و برندگان درمراسم اختتامیه که با حضور مسئولان پولی و بانکی کشور به میزبانی بانک مرکزی در هفته روابط عمومی برگزار خواهد شد معرفی و از انان تقدیر می شود.
برای مشاهده متن فراخوان برروی فایل زیر کلیک نمائید.
/Upload/Modules/News/ImageGallery1886/Farakhan.pdf
۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۵۸۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید