اخبار

سرقت تجهیزات مخابراتی 94 درصد کاهش یافت

با اجرای طرح گشت نوروزی از سوی دفتر حراست شرکت مخابرات استان تهران، سرقت تجهیزات مخابراتی در ایام تعطیل امسال 4/94 درصد کاهش یافت.
به گزارش ستاد خبری رئیس اداره حفاظت فیزیکی دفتر حراست شرکت با بیان این مطلب گفت: براساس آمار موجود از تاریخ 20/12/83 تا 20/1/84 به‌طور کلی 1375 مورد سرقت تجهیزات مخابراتی ثبت شده است که این رقم در مدت مشابه امسال یعنی از 20/12/84 تا 20/1/85 به عدد 76 رسید.
محمد رجبی دلایل کاهش چشمگیر سرقتها را راه‌اندازی گشت نوروزی و دیگر اقدامات حفاظتی از سوی دفتر حراست دانست و افزود: برای این گشتها، روزانه از سه دستگاه خودروی استیجاری استفاده می‌کنیم که اگر همکاری و مساعدت شود، این گشتها را ادامه می‌دهیم.
وی سرقت کابل، در حوضچه، در کافو، تجهیزات کافو و گوشی تلفن عمومی را بیشترین سرقتها عنوان کرد و افزود: در سرعت کابل تاکنون در منطقه کرج بیشترین آمار را داشته‌ایم و کمترین آمار نیز مربوط به منطقه دو و هفت بوده است.
رجبی با اشاره به طرح جدید سیستم هوشمند برای جلوگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی گفت: هم‌اکنون شرکت مخابرات استان تهران سالانه به‌خاطر سرقت تجهیزات میلیونها تومان متضرر می‌شود که در صورت اجرای این طرح آمار سرقتها کاهش چشمگیری خواهد داشت.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۲:۱۶
تعداد بازدید : ۳,۶۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید