جمعه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵

اخبار

اعضای جدید هیأت ‌مدیره پست بانک ایران معرفی شدند

مراسم معارفه علی نعمتی و محمود هراتیان نژادی به عنوان اعضاء جدید هیأت‌مدیره پست‌بانک با حضور دکتر مؤمن‌بالله معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس خواجه‌پور معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی مجلس وزارت، حسین‌پور مدیر کل روابط عمومی وزارت، دکتر افضلی رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت‌مدیره، مدیران امور و مدیران ستادی پست‌بانک برگزار شد.
در این مراسم دکتر افضلی ضمن تبریک ایام و اعیاد مبارکه شعبانیه و تبریک تولد حضرت علی اکبر (ع) اعضاء جدید را از افراد توانمند، وفادار و پرتلاش دانست و انتصاب ایشان را تبریک گفت.
دکتر افضلی در این جلسه همچنین از خدمات دکتر محسن کاظمی پارسا و محمد غیب ا.. زاده دو تن از اعضای قبلی هیأت‌مدیره پست‌بانک تقدیر و تشکر نمود.
در این مراسم آتشک رئیس حوزه مدیریت پست بانک با قرائت حکم مسئولیت اعضای جدید هیأت‌مدیره از طرف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مدت خدمت ایشان را 3 سال اعلام کرد.
در ادامه این مراسم دکتر مؤمن بالله معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ضمن تبریک این انتصاب گفت: ان شاء ا.. در سال‌های باقی مانده برنامه پنجساله چهارم این عزیزان تحرک بیشتری به فعالیتهای این مجموعه بدهند. وی با تبریک و اشاره به سالروز تولد حضرت علی اکبر (ع) و مقوله جوان گرائی در این خصوص گفت: با وجود جوان بودن مجموعه پست‌بانک آنچه که بر عهده آن گذاشته شده است و به عنوان اهداف برای آن تعریف شده است با جدیت تمام دنبال می کند و امیدواریم که در آستانه ماه مبارک رمضان موجب عنایت این ماه قرار بگیریم و همچنان با موفقیت پله های ترقی را یکی پس از دیگری سپری کنیم.
وی افزود: این جوان گرائی را به فال نیک می گیریم و از 4 محوری که مقام ریاست جمهوری مطرح کرده اند خدمت به خلق را به عنوان مهمترین محور در نظر بگیریم و تمامی اقشار مردم را در این مسیر از خدمت خود بهره‌مند نمائیم.
مؤمن بالله گفت: همچنین نیاز به یک مجموعه بانکی با توجه به پیشرفت‌های اینترنتی و شبکه‌ای بیش از پیش احساس می‌شود. ان‌شاء ا.. با انتصاب ایشان بتوانیم با شتاب بیشتری به اهداف از پیش تعیین شده برسیم و تمام تلاش مجموعه وزارت این است که آنچه را که به پست بانک محول شده است تا قبل از برنامه چهارم محقق شود، چرا که در برنامه بعدی باید با سرعت بیشتری حرکت کنیم.
در این مراسم همچنین مهندس خواجه پور معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی مجلس وزارت نیز ضمن تبریک ایام مبارک و انتصاب اعضاء جدید هیأت‌مدیره شرایط جدید را شرایط ویژه برای بانک بر شمرد و مسئولیتها را در این برهه از زمان سنگین تر از قبل دانست و گفت: پست‌بانک مؤثرترین بانک در ارائه خدمات در شهر و روستا بوده است و آرزوی توفیق این مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.
سپس علی نعمتی با اشاره به رشد و توسعه خانواده ارتباطات کشور که پست بانک نیز جزئی از آن است گفت: همانطور که مقام عظمای ولایت در منشور خدمت عنوان کرده است مسئولیت وظیفه ای است که بر عهده فرد گذاشته می‌شود جهت نیل به هدف و نیت خاصی که بایستی پیگیری شود که ان‌شاء ا.. با همدلی که در تک تک همکاران سراغ داریم مانند گذشته مرا همراهی کنند تا بتوانم در این راستا انجام وظیفه نمایم و روز به روز به اهداف عالیه پست بانک نزدیک تر شویم.
هراتیان نژادی نیز در این مراسم با تأکید بر نقش و اهمیت پست‌بانک در مجموعه و تأکیدی که مقام عالی وزارت بر این امر دارند اظهار داشت: عضویت هیأت‌مدیره وظیفه ای بسیار خطیر و پراهمیت است و امیدوارم که با کمک مجموعه و سایر اعضای هیأت‌مدیره نقش به سزا در نیل به تعالی پست‌بانک داشته باشیم.
وی افزود: این مسئولیتها کوتاه است و آنچه مهم است نقش افراد یا مدیران در سازمان در جهت ارتقاء پیشرفت فعالیتها و خدمات است و انتظار دارم با کمک همکاران بتوانم یک خدمت ارزنده در شأن وزارتخانه ارائه دهم.
وی در پایان خصوصی سازی را نقطه عطفی در پرونده کاری پست بانک ذکر کرد و گفت: ان شاء ا.. بتوانم در این راه مثمر ثمر باشم و با همدلی، همفکری و تلاش بسیار در مجموعه ظایف خود را به نحو احسن و شایسته به انجام برسانم.
در پایان مراسم دکتر قنبری یکی دیگر از اعضای هیأت مدیره پست بانک ضمن تبریک انتصاب آقایان نعمتی و هراتیان نژادی گفت: ان شاء ا.. این انتصابات نقطه شروعی برای تحولات خوب و ارزنده دربانک پیشرو و جوان پست‌بانک رقم بزند.
وی افزود آرزوی ما موفقیت کل مجموعه است و هر وقت با تحولات مثبت این چنینی روبرو می شویم امیدمان به آینده چند برابر می شود و شعف مضاعفی در روحیه مان ایجاد می شود.
وی گفت: ان شاء ا.. این شادمانی را را با قدمهای بیشتری که در رشد و تعالی سازمان بر می داریم مصمم تر از قبل به سمت اهداف پست‌بانک پیش ببریم.
لازم به ذکراست محمود هراتیان نژادی دارای لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس سیستم ها و بهره وری از دانشگاه علم و صنعت ایران ( تخصص در زمینه فناوری اطلاعات IT) و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و از سال 1365 دارای سوابق کاری مدیریت در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، بنیاد مستضعفان و جانبازان، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر کل روابط عمومی وزارت متبوع آخرین پست سازمانی وی بوده است.
علی نعمتی لیسانس آمار از دانشگاه فردوسی مشهد، دانشجوی فوق لیسانس مدیریت بهره‌وری و توسعه منابع انسانی که در مرحله دفاع پایان‌نامه می‌باشد.
نعمتی به عنوان مدیرکل پست‌بانک استانهای گلستان و کرمانشاه مشغول به خدمت بوده و آخرین سمت وی مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی پست بانک است.
اداره کل روابط عمومی پست بانک
۵ شهریور ۱۳۸۶ ۱۴:۲۷
تعداد کلیک: ۳,۳۰۹

اظهارنظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.