اخبار

انتصاب اعضای علی البدل هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام

به موجب حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد جواد کیانی نژاد و غلامعلی رضوانی به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،دکتر محمد سلیمانی ،طی احکام جداگانه ای محمد جواد کیانی نژاد و غلامعلی رضوانی را برای مدت سه سال به سمت اعضای علی البدل هیات مدیره شرکت خدمات هوایی پیام منصوب کرد.
در متن این احکام آمده است :
 "جناب آقای مهندس محمد جواد کیانی نژاد و جناب آقای غلامعلی رضوانی ،  نظر به مراتب شایستگی و تجارب مثبتی که در امور مدیریتی داشته اید و به استناد صورتجلسه شماره 1747/1 مورخ 22/1/85 مجمع عمومی شرکت خدمات هوایی پیام و مستند به بند (ز) ماده 11 و مواد 12 و13و14و15 اساسنامه شرکت مذکور شما را به مدت 3 سال به سمت عضو علی البدل هیات مدیره آن شرکت منصوب می نمایم.
امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خداوند، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی با رعایت دقیق اصول و ضوابط حاکم بر وزارتخانه و نصب العین قرار دادن تقوی الهی با درایت لازم همراه با صحت عمل در راستای اصل پاسخگویی، برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید.
توفیقات شما در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم."
انتهای پیام

۶ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۲,۶۱۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید