اخبار

انتصاب معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات

انتصاب معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات
به موجب حکمی از سوی وزیر ارتباطات وفنآوری اطلاعات ، مهندس «محمد خواجه پور» به سمت معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت منصوب شد.

به گزارش  روابط عمومی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات ،در این حکم با اشاره به شایستگی و تجربه مهندس خواجه پور در انجام امور مدیریتی آمده است:
«امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خداوند ، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی برابر چارچوب شرح وظایف محوله، جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید . توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله ) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.»
لازم به ذکر است ، مهندس «خواجه پور» دارای مدارک کارشناسی برق از دانشگاه وست ویرجینیای غربی آمریکا،کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه شیراز و کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی است.
وی پیش از این به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل امور بین الملل در وزارت ICT مشغول به کار بوده و مشاور وزیر در امرتوسعه صادرات و صنعت،خدمات و تجهیزات مخابراتی و مدیر کل صنعت و فنآوری تولید نیز از سوابق وی در وزارت پست و تلگراف و تلفن سابق بوده است.
  عضویت کمیته ارتباطات برنامه دوم و سوم توسعه کشور در مجلس، مدیرکل مخابرات استان بوشهر و مدیرعامل کارخانجات مخابراتی از دیگر سوابق اجرایی معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات است.

انتهای پیام
                                                             

۹ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۲,۸۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید