اخبار

رییس سازمان فضایی ایران: نگاه سنتی به صنایع فضایی را تغییر می دهیم

رییس سازمان فضایی ایران: نگاه سنتی به صنایع فضایی را تغییر می دهیم
رییس سازمان فضایی ایران درشانزدهمین نمایشگاه تلکام 2015 گفت: نگاه سنتی به صنایع فضایی را تغییر می دهیم

دکتر محسن بهرامی درگفتگو با خبرنگار وزارت ارتباطات درآخرین روز تلکام 2015 گفت: برای اصلاح ساختارها برنامه های وسیعی داریم  و سعی می کنیم  دید سنتی  از صنایع فضایی را تغییر داده  و نگاه کاربردی دراین حوزه را اشاعه دهیم.

 وی براستفاده بهینه از فناوری های فضایی و سرمایه گذاری در این خصوص تاکید کرد وادامه داد: کاربرد فناوری های فضایی درشئون مختلف زندگی حائز اهمیت است.

 معاون وزیر ارتباطات در پاسخ به اهمیت نمایشگاه تلکام  و حضور سازمان فضایی برای اولین بار دراین نمایشگاه گفت: چنین محافل تخصصی فرصت مناسبی است تا دست اندرکاران حوزه ICT و فضایی کشور توانمندیها و نیازمندیهای خود را ارائه دهند.

بهرامی برهم افزایی سازمانی تاکیدکرد و گفت: افراد و شرکتهایی که درشرایط عادی به سختی می توانند باهم ملاقات کنند دراین نمایشگاه به تبادل تجربیات خود می  پردازند.

وی تصریح کرد:  ارائه سخنرانی های علمی و تخصصی دراین نمایشگاه بسیار راهگشا است و بیان اطلاعات علمی از ارائه  اطلاعات سطحی  و گذرا می کاهد.

بهرامی حضور پرشور جوانان فعال درحوزه ICT را بسیار با اهمیت خواند و ادامه داد: حضور شرکت های  جوان امیدبخش است و چشم انداز مثبتی را برای ارائه خدمات هرچه بهتر و کاربردی تر فراهم  می کند.

وی حمایت خاص وزیر ارتباطات در حوزه فضا را بسیار مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: با توجه به حمایت های دکتر واعظی درصدد تقویت  ارتباطات بین المللی  درحوزه فضا و توسعه فناوری های بومی هستیم.

 


۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۷۰۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید