اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:فضای اداری باید در شأن مردم ایران باشد

فضای اداری باید در شأن مردم ایران باشد و با استفاده از بستری که در این فضا به دست می آید راندمان کاری خود را بالا ببریم.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، محمد سلیمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هشتمین همایش سراسری اتحادیه انجمن های اسلامی وزارت با بیان این مطلب افزود :امروز ، روز انحصاری طلبی ، کوتاه بینی و خود بینی نیست وامیدوارم در دولت نهم که وظیفه اصلی خود را کار وخدمت گذاشته است ، فضای اداری به گونه ای باشد که در شأن مردم ایران بوده  و با استفاده از بستری که در این فضا به دست می آید راندمان کاری خود را بالا ببریم.
وی با اشاره به دستاورد های هسته ای کشورمان گفت : مردم دنیا از این دستاورد خوشحال هستند زیرا که میدانند هر زمان ملت ایران رشدی داشته است باعث رهایی و آزاد ی دیگران شده است .
دکتر سلیمانی در بخش دیگران از سخنان خود با اشاره به تلاش هایی که در انجمن های اسلامی صورت می گیرد گفت : در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات علاوه برنیاز به تلاش در حوزه فن و خدمت رسانی ، باید در حوزه های معنویات ، روحیات ، فکر ، بینش سیاسی تلاش کنیم که تشکل های اسلامی می تواند نقش موثری در رشد و برآورده ساختن این نیازها ایفا کند.
انتهای پیام   

 

۳ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۷:۰۳
تعداد بازدید : ۲,۶۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید