اخبار

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: شبکه پستی هوشمند و کارآمد عامل رونق اقتصادی است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: شبکه پستی هوشمند و کارآمد عامل رونق اقتصادی است
دکتر فتحی پور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در بازدید از اداره کل پست استان آذربایجان شرقی، در جریان روند تکمیل و تجهیز هاب پستی شمال غرب قرار گرفت و تصریح کرد: شبکه پستی هوشمند و کارآمد می تواند رونق اقتصادی و شکوفایی صنعت را موجب شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فتحی پور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در این بازدید از تلاش ها و اقدامات موثر صورت گرفته در شبکه پستی تقدیر کرد.

وی با اشاره به ایجاد خدمات نوین پستی افزود: گسترش دیدگاه مشتری محوری و به روز رسانی و هوشمند سازی خدمات که در پست مشهود است، می تواند در توسعه فرهنگ استفاده از خدمات پستی بسیار مفید واقع شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که دنیا به سوی خرید و فروش الکترونیکی سوق یافته بر گسترش بازارهای الکترونیک و استفاده از بستر مطمئن پست در زمینه خرید و فروش کالا و خدمات تاکید کرد.

فتحی پور در ادامه شناسایی و ارایه خدمات نیابتی سازمان ها از طریق پست را گامی بلند در جهت تحقق دولت الکترونیک و صرفه جویی مصرف انرژی دانست و اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تعامل موثر پست با سازمان های استان این شبکه پر ظرفیت بتواند به عنوان عامل ارایه دهنده خدمات تمامی سازمان ها ایفای نقش کند.

۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۳,۶۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید