اخبار

بازدید وزیر ارتباطات از نمایشگاه قران / تاکید بر استفاده از مفاهیم قرآنی درشبکه ملی اطلاعات

بازدید وزیر ارتباطات  از نمایشگاه قران / تاکید بر استفاده از مفاهیم قرآنی درشبکه ملی اطلاعات
همزمان با ایام گرامیداشت لیالی قدر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه قران بازدید کرد و براستفاداه از مفاهیم قرانی دربخشی از محتوای شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد

 

به گزارش  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات  و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی ، همزمان با ایام شهادت مولی الموحدین  حضرت علی (ع) از بیست وسومین دوره نمایشگاه قران بازدید کرد.

 دراین دیدار دکتر واعظی برنقش تببین مفاهیم قرآنی برای نسل جوان و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و اطلاعاتی دراین زمینه  تاکیدکردو افزود:  دربخش تولید محتوا درعرصه ICT ،مفاهیم قرانی منبع غنی برای ایجاد محتوای اسلامی و دینی است. 

وزیر ارتباطات با اشاره به تولید آثار فاخر قرآنی در بخش‌های مختلف  گفت: بخش عمده‌ای از شبکه ملی اطلاعات را به محتوای دینی و قرآنی اختصاص خواهیم داد.

 واعظی افزود: امیدواریم در شبکه ملی اطلاعات بخش عمده‌ای را برای محتوای دینی و به ویژه قرآنی تخصیص دهیم که هم در ایران و هم در سراسر جهان بتوانند از این محتوا به خوبی استفاده کنند.

 وی با اشاره به آثار فاخر بخش‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی قرآن اظهار کرد: در بخش‌های مختلف به ویژه در رابطه با محتوای فاخر که ارتباط مستقیم به قرآن، تفاسیر، ترجمه‌ها و قصص قرآن پیدا می‌کند کارهای خوبی انجام شده است.

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  ادامه  داد: قطعاً برنامه‌ ویژه‌ای برای ایجاد محتوای قرآنی و دینی در شبکه ملی اطلاعات خواهیم داشت.

امسال بیست وسومین دوره نمایشگاه قرآن، از  چهارشنبه 3 تیرماه آغاز شد  وتا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت 19 تا 24 در باغ موزه دفاع مقدس میزبان علاقه‌مندان به ساحت قرآن است.

نمایشگاه قران

۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۳,۷۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید