اخبار

یک میلیون و 200 هزاراز سیم کارت واگذار شده هنوز فعال نشده است

یک میلیون و 200 هزار سیم کارت ثبت نام شده در سال 82 که واگذار شده ،‌هنوز فعال نشده است.

 به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ «وفا غفاریان» رییس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم قرعه کشی تعیین اولویت های واگذاری سیم کارت های تلفن همراه با بیان این مطلب افزود:سیاست شرکت مخابرات ایران تک نرخی کردن سیم کارت های تلفن همراه است و از مردم میخواهیم از سیم کارت به عنوان سرمایه گذاری استفاده نکنند.

وی درباره قرعه کشی سیم کارت های تلفن همراه نیز گفت :این قرعه کشی  بر اساس دو رقم سمت راست فیش متقاضیان و به صورت متمرکز برگزار می شود اما واگذاری ها به صورت استانی خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: براین اساس، هر شهرستانی که برنامه توسعه شبکه تلفن همراه خود را زودتر به پایان برساند سیم کارت های آن زودتر از اولویت های تعیین شده واگذار خواهد شد.
غفاریان تأکید کرد: متقاضیان 15 روز پس از اعلام نتایج قرعه کشی تا یک ماه قبل از تاریخ اعلام واگذاری فرصت دارند با مراجعه به محل ثبت نام سیم کارت و تکمیل فرم های استرداد کلیه وجه پرداختی خود را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است در پایان این جلسه مراسم قرعه کشی اولویت های سیم کارت تلفن همراه برگزار شد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاع از اولویت ها و زمان واگذاری سیم کارت میتوانند به آدرس اینترنتی شرکت ارتباطات سیار به نشانی WWW.MCI.IR مراجعه نمایند.

انتهای پیام

۴ اردیبهشت ۱۳۸۵ ۱۵:۲۶
تعداد بازدید : ۲,۹۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید