پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

معاون امور دولت، مجلس و استان‌ها منصوب شد

معاون امور دولت، مجلس و استان‌ها منصوب شد
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضا باقری اصل به عنوان معاون امور دولت، مجلس و استان‌ها منصوب شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر و تشکر از سید حسین دهدشتی، طی حکمی رضا باقری اصل را به سمت «معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» منصوب کرد.
بر اساس این حکم، «ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های مربوطه در جهت هماهنگی و اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و اهداف»، «پاسخگویی بهنگام و سریع به سوالات و ابهامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی»، «پیگیری تصویب لوایح و طرح های مرتبط با وزارتخانه، سازمان ها و شرکت های وابسته در مجلس شورای اسلامی»، «پیگیری امور مرتبط با وزارتخانه، سازمان ها و شرکت های وابسته در کمیسیون های ذیربط هیات دولت»، «ایجاد وحدت رویه، انسجام و هماهنگی در اجرای سیاست های ابلاغی وزارتخانه بین واحدهای سازمانی مستقر در استانها» و «هماهنگ کردن همه واحدهای تابعه استانی در جهت عملیاتی شدن برنامه های کلان وزارتخانه در استانها و نظارت بر عملکرد آنها» از اهم انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رضا باقری اصل است.
رضا باقری اصل دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت است.
وی بیش از 20 سال سابقه فعالیت اجرایی، پژوهشی را در کارنامه خود دارد. «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات»، «رئیس کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی»، «عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران»، «معاون دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات ایران»، «مدیر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بورس کالای ایران» و «مدیر دفتر فناوری‌های نوین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی» از جمله مهمترین مسئولیت‌های وی بوده است.

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۵۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید