پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بیان کرد:

رسیدگی به هشت تخلف دفاتر پیشخوان خدمات

رسیدگی به هشت تخلف دفاتر پیشخوان خدمات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان در جلسه کمیته بررسی تخلفات دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان از شناسایی و رسیدگی 8 تخلف این دفاتر در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سیدیاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در کارگروه استانی نظارت بر ایفای تعهدات و اعمال مقررات دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان استان سمنان گفت: در این جلسه به هشت مورد از تخلفات دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی رسیدگی و طبق مقررات، تصمیمات لازم اتخاذ شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی مدیران این دفاتر، برای موارد آخرین اخطار برای رفع مشکلات و از سرگیری فعالیت در نظر گرفته شد.
حسن پور با اشاره به اینکه کیفیت ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان دولت به صورت مستمر بررسی می شود گفت: با توجه به ابلاغ اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی، دارندگان پروانه دفاتر موظفند تمام شرایط و ضوابط مندرج در اصول حاکم بر صدور پروانه را رعایت کنند و در صورت تخلف، تعلیق خدمات، جریمه مالی متناسب با تخلف، پلمپ دفتر و در نهایت لغو پروانه در انتظار متخلفان است.
رئیس کاگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان در ادامه این جلسه گفت: به 26 درخواست دفاترپیشخوان خدمات دولت مبنی بر ایجاد دفترجدید، انتقال امتیاز، تمدید و تغییر نشانی رسیدگی شد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید