پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد مطرح کرد:

ارائه تسهیلات پنج میلیارد ریالی پست بانک به استارتاپ‌های برگزیده

ارائه تسهیلات پنج میلیارد ریالی پست بانک به استارتاپ‌های برگزیده
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، با اشاره به برگزاری رویداد ملی رقابت استارتاپی(اینوتکس‌پیچ) با حضور تیم‌های خلاق و نوآور، از ارائه تسهیلات پنج میلیارد ریالی پست بانک استان به استارتاپ های حاضر استان یزد در این رویداد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی روابط‌ عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: رویداد ملی رقابت استارتاپی (اینوتکس‌پیچ) با هدف کشف استعدادها و حمایت از ایده‌ها جهت کمک به رشد و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان است که استارتاپ‌های برتر به انتخاب داوران محلی مشخص می‌شوند، سپس از استارتاپ‌های برگزیده هر شهر برای حضور در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی، همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ دعوت می‌شود.
وی افزود: پست‌بانک با ارائه تسهیلات پنج میلیارد ریالی با نرخ ترجیحی و طبق رویه معمول بانکی از برگزیدگان نهایی رقابت‌های اینوتکس پیچ، در راستای توسعه‌ی کسب‌وکارها حمایت می‌کند.
بر اساس این گزارش، استارتاپ های فعال استان یزد نیز می‌توانند جهت ثبت‌نام در این رویداد تا ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ به سایت www.pitch.inotex.com مراجعه کنند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۱۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید