پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حکم معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات؛

اعضای کمیسیون های دائمی پژوهشگاه ICT و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب شدند

اعضای کمیسیون های دائمی پژوهشگاه ICT و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب شدند
با حکم معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به عنوان رییس کمیسیون های دائمی پژوهشگاه ICT و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات، اعضای حقیقی این دو کمیسیون منصوب شدند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، علی اصغر انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در اجرای بند 2 ماده(1) دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت کمیسیون دائمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان رییس این دو کمیسیون، بهمن طهماسبی را به عنوان دبیر و عضو کمیسیون و سعید عندلیبی را به عنوان عضو کمیسیون دائمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.
وی همچنین در احکام جداگانه ای بهمن طهماسبی را به عنوان دبیر و عضو کمیسیون، حسین میرزاپور و سودابه رادفرد، مدیر کل ICT استان البرز را به عنوان اعضای کمیسیون دائمی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب کرد.
انصاری در احکام انتصاب این افراد آورده است که بر اساس مقررات و ظوابط مربوطه نسبت به بررسی آیین نامه ها، دستوالعمل ها، موارد ارجاعی از هیات امنا، برنامه و بودجه پیشنهادی و عملکرد سنواتی، ساختار تشکیلاتی پیشنهادی و سایر موضوعات مورد نیاز اقدام کنند.
۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۱۵
تعداد بازدید : ۹۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید