پرش به محتوای اصلی

 

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس:

استارت آپ ویکند ملی حرفه سبز در شیراز برگزار می شود

استارت آپ ویکند ملی حرفه سبز در شیراز برگزار می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از تشکیل نشست هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری رویداد استارت آپ ویکند تحت عنوان حرفه سبز با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: استارت آپ ویکند سبز یک رویداد کارآفرینی در حوزه محیط زیست است و هدف از برگزاری این رویداد ارایه فرصتی برای هدایت کار آفرینان در جهت حل مشکلات زیست محیطی و تالاب های کشور است.

وی افزود: این رویداد با مشارکت دانشگاه شیراز، ستاد احیاء تالاب ها، اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس و دیگر دستگاههای اجرایی در شیراز برگزار می شود و در این رویداد شرکت کنندگان اعم از دانشجویان، برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریابان و علاقه مندان به محیط زیست گردهم می آیند تا ایده هایشان را مطرح و در اجرا و پیاده سازی آنها در قالب تیمی با هم رقابت کنند.

سهرابی گفت: این جریان به ایجاد انگیزه برای شروع کسب و کار در حوزه محیط زیست و آشنایی فعالان محیط زیستی با مباحث کارآفرینی و کسب و کار منتج می شود و فرصت مناسبی برای حمایت ار ایده های برتر در حوزه کسب و کارهای سبز به عنوان یک راهکار اساسی در بسترسازی توسعه پایدار در کشور فراهم می کند.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در این رویداد علاوه بر اعطای تسهیلات کم بهره به تیم های برتر از طریق سامانه توان آفرین، امکان برقراری ارتباط و حمایت سازمان فضایی ایران در توسعه کسب و کارهای فضاپایه را نیز فراهم می کند.

۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۲۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید