پرش به محتوای اصلی

اخبار

به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات صورت گرفت:

برگزاری نشست هم‌اندیشی مسئولان ورزش وزارت ارتباطات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه

برگزاری نشست هم‌اندیشی مسئولان ورزش وزارت ارتباطات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه
نشست هم‌اندیشی مسئولان ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با حضور حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره موسسه پیام، عبدالرضا بهادری فرد معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به میزبانی پژوهشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست بهادری فرد با اشاره به قدمت موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در ارائه خدمات ورزشی گفت: بیش از پنجاه سال است که موسسه پیام با سیاست‌گذاری مؤثر و فعالیت‌های تخصصی و حرفه‌ای مداوم در حوزه‌های ورزش و تربیت‌بدنی ارمغان آور سلامتی و تندرستی برای خانواده بزرگ ارتباطات کشور بوده است که تداوم این خدمات در سایه‌ی اتفاق‌نظر و حمایت مدیران وزارت ارتباطات، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه صورت می‌پذیرد.
عباسی ضمن قدردانی از میزبانی پژوهشگاه ارتباطات، به بررسی آسیب‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در فعالیت‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: موسسه پیام از ابتدای همه‌گیری کرونا شرایط سختی را پشت سر گذاشت که علی‌رغم این تهدیدات از توسعه اماکن ورزشی و برگزاری رقابت‌ها غافل نماند.
مدیرعامل پیام هم‌اندیشی و هم‌افزایی مسئولان ورزش را در ارتقا جایگاه تربیت‌بدنی در خانواده ارتباطات شایسته تقدیر دانسته و گفت: بهره‌مندی کامل از ظرفیت‌ها و منابع اختصاصی، رعایت صرفه و صلاح اقتصادی در هزینه کردها، برگزاری المپیادها و رقابت‌های ورزشی با توجه به ارزش‌های اخلاقی و توسعه امر ورزش در کارکنان و خانواده ایشان مطالبات عمومی از فعالان و سیاست‌گذاران حوزه‌های ورزشی است.
در ادامه این نشست؛ مسئولان ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن توافق در برگزاری مسابقات والیبال جام شهید سلیمانی آیین‌نامه این مسابقات را تدوین کردند.
برگزاری رقابت‌های دهه مبارک فجر و بررسی آیین‌نامه این مسابقات یکی دیگر از مصوبات این نشست بود، این مسابقات در دو بخش کارمندان و مدیران برای آقایان و بانوان به تفکیک برگزار خواهد شد.
مسابقات فرهنگی و هنری دهه مبارک فجر همانند سال گذشته در تمامی مقام سنی و چند رشته برگزار خواهد شد.

۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۸۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید